Kam kráčí digitální sítě 2024, Olomouc

Napsal Matej Pavelka

Studoval jsem Matematicko-fyzikální fakultu a mám doktorát z kvantové chemie. Srdcem jsem fyzik. Miluji rafinované věci, miluji data a mám velkou úctu ke všem síťařům a bezpečákům. Ani nevíte, jak moc mě baví vyvíjet nástroje s celým týmem pro vás.

Vytvořen 26. dubna 2024

Česko, Olomouc, 2024 duben

Konference Kam kráčí digitální sítě (KKDS) je nejvlivnější udalostí pro poskytovatele internetu v České republice. Konference se věnuje technologickým novinkám, inovacím při výstavbě sítí, ale i legislativě telekomunikací.
fotografie z konference KKDS Olomouc, 2024

Na letošní KKDS v Olomouci se do popředí zájmu poskytovatelů prosadila kybernetická bezpečnost. ISP si čím dál více uvědomují, že jsou v zajímavé pozici – přímo ovlivňují a často i řídí perimetr firemních zákazníků.

S vhodnými nástroji (nebo jedním FLOWCUTTER nástrojem) dokáží a můžou odhalit zranitelnosti, nebezpečně miskonfigurace a další síťové anomálie.

S přicházející novelizací (NIS2) je také zřejmé, že bezpečnost je nejen povinnost, ale i příležitost pro ISP poskytnout nový druh služeb a nechat si je zaplatit.

Kromě přednášky  “Sítě nelžou” se naš CEO Matej Pavelka  zučastnil panelové diskuze, která se opírala o téma – „Bezpečnost koncových uživatelů i firemních klientů“. Opět jsme potvrdili, že alerting a detekce v síti jsou stabilním stavebním prvkem FLOWCUTTERu.

Záznam prezentace FLOWCUTTER, CEO Matej Pavelka  na téma:

Sítě nelžou

záznam prezentace Mateje na youtube.com

Záznam z panelové diskuze s Matejem Pavlekou, která sa zaobírala témou: Bezpečnost koncových uživatelů i firemních klientů

záznam panleové diskuze na youtube.com

Udělejte revoluci ve své analýze Netflow s FLOWCUTTERem

Objevte skryté jevy ve svých velkých datech a ovládněte prostředí Grafany. Vyzkoušejte demo a přihlaste se k odběru našeho newsletteru pro nejnovější aktualizace v oblasti netflow a detekce anomálií.
FLOWCUTTER
NÁSTROJ „K OBRAZU SVÉMU“

Mohlo by Vás zajímat…